Kolekcja Custom.

Bardziej nowoczesna, codzienna wersja linii macierzystej.

Bardziej modna i tańsza seria Heritage. Jego transparentna, przyciemniana obudowa zapewnia wyjątkowość. Pióro znalazło sobie zwolenników wśród osób ceniących ponadczasową klasykę.

Kolekcja Custom

Kolekcja Custom

Custom Enju
Pióra wieczne
Custom Urushi
Pióra wieczne
Custom Urushi
Pióro kulkowe
Custom 845
Pióra wieczne
Custom 823
Pióra wieczne
Custom 74
Pióra wieczne

Pióra wieczne

Custom Enju

Ten nowy, wyjątkowy instrument piśmienny wzbogaca tradycyjną kolekcję Custom.

Jego korpus wykonany jest z cennego japońskiego drewna pagodowego, majestatycznego drzewa, które symbolizuje ścieżkę do podwyższonej świadomości i percepcji, wypełnioną mądrością, pokojem i harmonią. Wyposażone w złote atrybuty i dwukolorową stalówkę z 18-karatowego złota (N°15), charakteryzuje się rzadką i ponadczasową elegancją.

Jest w stanie uwieść entuzjastów pisania na całym świecie, jest prezentowany w ekskluzywnym pudełku upominkowym Pilot z czarnym skórzanym etui inspirowanym Azją, które pozwoli na transport i używanie go przez cały czas.

Pióra wieczne

Custom Urushi

Wyjątkowy przedmiot z gamy artykułów piśmienniczych.

Wykonane z ebonitu, pokryte lakierem Urushi i wyposażone w 18-karatową złotą stalówkę w rozmiarze n°30, która zapewnia wyjątkowe wrażenia podczas pisania. Dostępne w 3 rozmiarach: F/M/B

Pióro kulkowe

Custom Urushi

Wyjątkowy przedmiot z gamy artykułów piśmienniczych.

Wykonane z ebonitu, pokryte lakierem Urushi. Pióro ze średnią końcówką (1.0), które zapewnia wyjątkowe wrażenia podczas pisania dzięki tuszowi na bazie oleju.

Pióra wieczne

Custom 845

Niech oczaruje Państwa ta mniejsza wersja słynnego modelu Custom Urushi!

Podobnie jak Custom Urushi, ebonitowy korpus Custom 845 pokryty jest bajecznym i wyjątkowym lakierem Urushi, wysoko cenionym materiałem, który był udoskonalany przez ponad 7000 lat!

Dostępne w wersji czerwonej i czarnej, czarne wykończenie podkreśla końce korpusu i pokrywy w kolorze vermilion. Występuje również w wersji całkowicie czarnej.

Górna część nasadki jest zwieńczona pozłacaną naszywką, a następnie rowkowanym pierścieniem, pod którym znajduje się wygrawerowany klips PILOT, identyczny z klipsem Namiki. W dolnej części korpusu znajduje się rowkowany pierścień, a dwukolorowa grawerowana stalówka podkreśla jego elegancki wygląd.

Pióro dostarczane jest w ekskluzywnym drewnianym pudełku. Dostępne w 4 rozmiarach stalówek F/M/B/EB. Kompatybilność atramentów: Naboje, atramenty Iroshizuku, konwerter 70. Stalówka z 18-karatowego złota.

Pióra wieczne

Custom 823

Nowość w kolekcji Custom: Powracający Custom 823, wprowadzony na rynek w 2000 roku, pomiędzy elegancją a tradycją.

Przezroczysty korpus wykonany z luksusowej żywicy akrylowej, pióro z 14-karatowego złota i tłokowy system atramentowy, który pozwala na użycie 24 odcieni naszych atramentów iroshizuku.

Dostępne w wersji czarnej lub bursztynowej, z 3 rozmiarami stalówek: cienką, średnią lub szeroką, w ekskluzywnym pudełku upominkowym PILOT z bezpłatnym czarnym kałamarzem.

Pióra wieczne

Custom 74

Custom 74 to pióro wieczne o podłużnym kształcie.

Przezroczysty, barwiony korpus nadaje mu wyjątkowości, która łączy się z ponadczasowym klasycyzmem. Stalówka z 14-karatowego złota z rodowanymi wstawkami.

Model Custom 74 może być używany z dołączonym konwerterem lub nabojami atramentowymi PILOT. Dostępne w 3 rozmiarach stalówki: cienka, średnia i szeroka.

Inne produkty

Inne produkty