Pilot

Z Pilotem chodzi nie tylko o pisanie

Dzięki PILOT lub marce Pilot, każdy może napisać swój świat….

Kimkolwiek jesteś: studentem, artystą, pracownikiem, mamą, przyjaciółką…Dbamy o to, aby dodać trochę kolorów do Twoich pomysłów, pasji, żebyś mógł pokazać innym kim jesteś.

Bo wiemy, że pisząc, rysując, podkreślając, bazgrając… piszesz swój świat. Jesteśmy dumni z tego, co robisz z naszymi długopisami…

PILOT
Napisz swój świat z marką Pilot już dziś!
Nasza misja

Nasza misja

Pilot wspiera ręczne pisanie, aby umożliwić ludziom wyrażenie swojej wyjątkowości

„Jesteśmy dumni z tego, co robisz z naszymi długopisami”.

Pilot oferuje wszystkim najwyższej jakości pióra i innowacyjne, zrównoważone rozwiązania, które pozwalają w pełni wykorzystać możliwości pisma odręcznego i osiągnąć to, co najważniejsze.

Nasza obietnica

Nasza obietnica

Proszę napisać swój świat

Nasz podpis jest symbolem siły i wyrażania siebie.

Napisz swój świat, zachęcając ludzi aby wkładali więcej siebie we wszystko, co robią, pisząc, tworząc, odkrywając, wymazując, zmieniając rzeczy. Bez konieczności bycia ekspertem lub artystą.

„Proszę napisać”

to dosłowna czynność pisania odręcznego, oznaczająca pisanie, rysowanie, projektowanie, wymazywanie… a także abstrakcyjne znaczenie kształtowania i rozpoczynania czegoś nowego.

 

„swój świat”

to nieskończony plac zabaw, na który możemy wpływać, połączenie naszego świata wewnętrznego (nasze ciało, nasza pasja, pomysły, uczucia…) i świata zewnętrznego (nasze środowisko, relacje, społeczeństwo, wartości…), a także połączenie aktywów materialnych i niematerialnych.

z PILOTEM,
na wiele sposobów napisać swój świat

łącząc się ze sobą.
Odręczne pisanie wpływa na prace mózgu i pomaga w zapamiętywaniu i uporządkowaniu pomysłów. Tworzenie ręcznych notatek ułatwia także wyrażanie emocji.
Pisanie produktami PILOT łączy nas również z naszym wnętrzem.
łącząc się z innymi.
Czy wiesz, że wysłanie e-maila do osoby, na której Ci zależy, zdecydowanie nie jest tym samym, co poświęcenie czasu na ręczne napisanie listu? Odręcznie zapisane słowa za pomocą produktów PILOT to prosty sposób na pokazanie bliskim, że zależy Ci na nich. Nadaje to troski i wyjątkowości, jaką ludzie wkładają w swoje relacje.
tworząc na swój własny sposób.
Niezależnie od tego, czy chcesz spersonalizować , kolorować , rysować czy pisać… Długopisy PILOT pomagają stworzyć ekscytujący i zaskakujący świat, w którym wyobraźnia nie zna granic.
poprzez wyzwalanie nowych pomysłów.
Pisanie produktami PILOT wspiera wspólne chwile, zachęca do współpracy, spontaniczności i. Pozwalają ludziom być kreatywnymi i otwartymi na nieoczywiste wyzwania.
ulepszając siebie.
Dzięki PILOT-owi uczniowie i studenci mają najlepsze artykuły piśmiennicze, które pomagaj im ćwiczyć umiejętności czytania, przetwarzania języka i pewności siebie w nauce.
dbając o planetę.
Produkty PILOT są także najlepszym sposobem na wyrażenie naszej miłości do natury i planety.

Niezależnie od tego, czy są Państwo w szkole, w biurze czy w domu:

W Państwa życiu zawsze będzie obecne pióro Pilot,
by pisać Państwa świat.

#Napisz swój świat

Dowiedz się więcej o marce PILOT