Jakość.

Jako jeden z niewielu producentów, który samodzielnie zarządza całym projektem i produkcją swoich przyborów do pisania, PILOT gwarantuje nieskazitelną jakość swoich produktów .

Zgodnie ze swoim japońskim pochodzeniem, każda fabryka podlega rygorystycznym procesom produkcyjnym i kontrolom. Każdy produkt jest systematycznie testowany na każdym, nawet końcowym etapie produkcyjnym.

Innowacja.

Od ponad 100 lat PILOT słynie z pomysłowych mechanizmów i kunsztu złotniczego, dzięki którym pisanie staje się coraz wygodniejsze. Dzięki bardzo wysokiemu poziomowi innowacyjności połączonemu z dużą determinacją przemysłową, PILOT wprowadzał na rynek kolejne technologie, które całkowicie zmieniły oblicze rynku piśmienniczego:

Wskazówki i tusze

Wskazówki i tusze

Porady.

Reputacja przyborów do pisania PILOT została zbudowana na jakości ich produkcji i łatwości użytkowania. Dzięki bardzo wysokiemu poziomowi innowacyjności, połączonemu z dużym zaangażowaniem przemysłowym, PILOT sukcesywnie wprowadzał technologie, które całkowicie zmieniły oblicze rynku piśmienniczego.

Doskonałość atramentów.

Na przestrzeni lat firma PILOT opracowała szeroką gamę ekskluzywnych i unikatowych atramentów.

Doświadczenie marki w zakresie inżynierii chemicznej oraz znaczne inwestycje w badania umożliwiły nam zaoferowanie pięciu kluczowych technologii atramentów, które stanowią obecnie integralną część rynku artykułów piśmienniczych.