Napisz, wymaż, popraw!

Pisz, wymazuj i poprawiaj tyle razy, ile chcesz – na tym polega piękno piór Pilot FriXion. Pióra Pilot FriXion posiadają unikalną technologię tuszu czułego na temperaturę, która pozwala wymazać wszystkie błędy, nie uszkadzając notesu bez konieczności wyrywania kartki.

Wystarczy użyć białej silikonowej końcówki, aby usunąć tusz i kontynuować pisanie. Po wymazaniu można pisać ponownie tym samym piórem.

Niezależnie od Twoich codziennych potrzeb w szkole, w domu czy w pracy, dla każdego znajdzie się długopis FriXion!

Produkty FriXion

Produkty FriXion

NOWE! FriXion
Zone
FriXion
Ball Clicker
FriXion
Point
FriXion
Ball
FriXion
Point Clicker
FriXion
Light
FriXion
Light Natural
FriXion
Light Soft
FriXion
Fineliner
FriXion
Wkłady

Zone

NOWE! FriXion

Napisz, wymaż, popraw!

Odkryj nowy długopis Frixion premium z ekskluzywnym i opatentowanym wymazywalnym tuszem Pilot zapewniającym nieporównywalnie czyste pisanie.

Strefa Frixion charakteryzuje się dyskretnym i minimalistycznym wzornictwem, z metalowym pierścieniem w kształcie litery V, który wspiera wszystkie notatki lub tworzenie list w pracy.
Retractable i wielokrotnego napełniania, nowa strefa Frixion została zaprojektowana z wykorzystaniem nowych technologii, w tym systemu trzymania końcówki, redukcji szumów kliknięcia i zatyczki klipu dla jeszcze większej wygody pisania w biurze. Nowy metalowy wkład premium 0,7 mm jest kompatybilny ze wszystkimi długopisami Frixion Ball i Ball clicker i został zaprojektowany tak, aby pisać o 30% ciemniej (dla koloru czarnego) i o 40% dłużej.
Dzięki elastomerowemu uchwytowi i gładkiemu korpusowi, dostępnemu w 4 kolorach, z pewnością znajdziesz odpowiednią strefę Frixion, która będzie Ci towarzyszyć, gdziekolwiek pracujesz.

Ball Clicker

FriXion

Napisz, wymaż, popraw

z automatyczną wersją pióra FriXion! . Napisany piórem Frixion tekst potrzyj dynamicznie szarą końcówką i zobacz jak znika w magiczny sposób! Możesz natychmiast poprawić swoje błędy i pomyłki. Tusz Metamo, wrażliwy na zmiany temperatury, został opatentowany przez Pilot’a. Dzięki niemu PILOT zrewolucjonizował rynek artykułów piśmiennych! . Opływowy kształt i dekoracyjny tatuaż sprawiają, że Frixion posiada swój młodzieńczy styl. Występuje w 7 kolorach. Nie powinien być stosowany przy wypisywaniu oficjalnych dokumentów.

Point

FriXion

Wysoka precyzja! Napisz, usuń, popraw!

Pisz płynnie z precyzyjną końcówką Hi-tecpoint w cienkopisie FrixionPoint. Napisany piórem Frixion tekst potrzyj dynamicznie szarą końcówką i zobacz jak znika w magiczny sposób! Możesz natychmiast poprawić swoje błędy i pomyłki. Tusz Metamo, wrażliwy na zmiany temperatury, został opatentowany przez Pilot’a. Dzięki niemu PILOT zrewolucjonizował rynek artykułów piśmiennych!  Opływowy kształt i dekoracyjny tatuaż sprawiają, że Frixion posiada swój młodzieńczy styl. Występuje w 7 kolorach. Nie powinien być stosowany przy wypisywaniu oficjalnych dokumentów.

Ball

FriXion

Napisz, wymaż, popraw!

Pisz płynnie piórem kulkowym Frixion, usuwaj błędy, ogrzewając je za pomocą silikonowej końcówki i poprawiaj je szybko i sprawnie!

Tusz Metamo, wrażliwy na zmiany temperatury, został opatentowany przez Pilot’a. Dzięki niemu PILOT zrewolucjonizował rynek artykułów piśmiennych! . Opływowy kształt i dekoracyjny tatuaż sprawiają, że Frixion posiada swój młodzieńczy styl. Występuje w 10 kolorach. Nie powinien być stosowany przy wypisywaniu oficjalnych dokumentów. Razem możemy coś zmienić i pomóc oszczędzać zasoby naszej planety. Produkując FriXion Ball długopis żelowy  z tworzywa pochodzącego z recyklingu, Pilot zmniejsza ślad węglowy w porównaniu z takim samym długopisem nie wyprodukowanym z plastiku pochodzącego z recyklingu. Dodatkowo, uzupełniając wkład co najmniej 3 razy, równoważysz również emisję dwutlenku węgla. Szacuje się, że od momentu wyprodukowania, do końca okresu użytkowania produktu, zakup długopisu i jego 3-krotne ponowne napełnienie, zmniejsza całkowity wpływ na środowisko o -71%** w porównaniu z zakupem dodatkowych 3 nowych długopisów. Mały gest może znacząco zmienić naszą walkę ze zmianami klimatycznymi!

Point Clicker

FriXion

Napisz, wymaż, popraw!

Dzięki nieporównywalnej końcówce synergicznej, pióro kulkowe Frixion Point firmy Pilot jest idealnym partnerem w pracy do efektywnego sporządzania notatek, tworzenia diagramów lub szkiców, z wyjątkowo cienką końcówką 0,5 mm zapewniającą niewiarygodną precyzję. Wydajność wymazywalnego tuszu Pilot oznacza koniec z przekreślaniem lub odrywaniem jednej strony kartki i zaczynaniem od nowa. Szybki i skuteczny sposób, aby Państwa notatki były wyraźniejsze i łatwiejsze do odczytania.

Zaprojektowany z ergonomicznym uchwytem jako elementem smukłej i dyskretnej konstrukcji, długopis Frixion point Clicker zapewnia płynne pisanie dzięki ultramiękkiemu tuszowi żelowemu.

Chowany, z praktycznym klipsem do mocowania do papieru i notatników, długopis kliker Frixion point może towarzyszyć Państwu na każdym spotkaniu

Możliwość wielokrotnego napełniania zapewnia długotrwałe użytkowanie i jest dostępny w 4 standardowych kolorach.

Light

FriXion

Napisz, wymaż, popraw!

Technologia Frixion wykorzystana w produkcji zakreślacza. Zakreślaj, usuwaj i poprawiaj kiedy tylko chcesz z zakreślaczem Frixion Light (bez obawy o zniszczenie papieru). Płynne zakreślanie i usuwanie, nie pozostawiające żadnego śladu. Idealny do map.

Light Natural

FriXion

Napisz, wymaż, popraw!

Seria FriXion Light stworzyła dla Państwa sześć autentycznych i naturalnych kolorów, które zwrócą uwagę na codzienne pisanie.

Podkreślanie, bazgranie, rysowanie, kolorowanie, pisanie – wszystko jest możliwe dzięki tym wyjątkowym i pomysłowym zakreślaczom z końcówką w kształcie dłuta, które pozwolą Państwu zaakcentować swoją pracę nad dziennikami, planerami, notatkami, a nawet liternictwem. Mogą Państwo swobodnie używać zakreślaczy Pilot FriXion Light w każdym projekcie bez obawy popełnienia błędu.

Dzięki niesamowitej wydajności termoczułego tuszu Pilot, mogą Państwo wymazywać za pomocą tarcia, kiedy tylko zechcą. Końcówka pióra FriXion Light ma rozmiar 4,0 mm i zapewnia szerokość linii 3,3 mm.

Light Soft

FriXion

Pamiętaj o delikatności

Zakreśl – Usuń – Popraw

Te czynności jeszcze nigdy nie były tak łatwe i przyjemne… Możesz zmienić zdanie w dowolnej chwili – usuń dziś to, co zakreśliłeś wczoraj i baw się delikatnością. 6 subtelnych, pastelowych kolorów (różowy, żółty, fioletowy, błękitny, pomarańczowy i zielony), od których nie będziesz mógł odwrócić wzroku! Od dziś możesz zmieniać zdanie ilekroć masz na to ochotę!  Ciesz się pisaniem bez obawy przed popełnieniem błędu!

Fineliner

FriXion

Napisz, wymaż, popraw

Zachowaj najlepsze, usuwaj resztę!

Pisz, usuwaj, powtarzaj! Unikaj brzydkich przekreśleń z FriXion Fineliner, cienkopisem, który jest wymazywalny!

Dzięki nowemu, gładkiemu i łatwemu w usuwaniu tuszowi, nowy Pilot FriXion Fineliner przekształca pomysły na dzieła, a słowa na rysunki z niezwykłą łatwością i precyzją!

Ilustrowanie myśli w celu zwiększenia ich wpływu na Twoje projekty i pomysły? Notatki w kolorach, które wyróżnią ich kluczowe punkty? A może niezwykły, tworzony własnoręcznie, kolorowy Bullet Journal?

FriXion Fineliner dostępny jest w 12 wspaniałych odcieniach, które wzbogacą i udekorują Twój tekst. Dzięki wymazywalnej formule sprawdzi się idealnie, gdy pomysły wymkną się spod kontroli i usunie pomyłki, by wyrazić tylko to, co najlepsze!

Ze względu na wymazywalną formułę, FriXion Ball nie może być używany do podpisów dokumentów oficjalnych, prawnych, dokumentów egzaminacyjnych lub innych dokumentów, w których podpis musi zachować trwałość.

Wkłady

FriXion

Napisz, wymaż, popraw

Zestaw 3 wkładów – Państwa niezbędny produkt

Proszę nie rozpaczać, gdy Państwa fantastyczny długopis FriXion Ball lub FriXion Clicker się wyczerpie, wystarczy napełnić go FRIXION REFILLS i pisać dalej!

Zestaw 3 wkładów pasujących do długopisów FriXion Ball, FriXion Clicker 0.7: proszę wybrać swój ulubiony kolor tuszu spośród wszystkich dostępnych kolorów! … Idealny na powrót do szkoły. Dzięki temu zestawowi wkładów mogą Państwo pisać tak długo, jak długo mają Państwo pomysły…

Wkłady pomogą Państwu zaoszczędzić pieniądze na zakupie nowych długopisów, a także są bajecznie przyjazne dla środowiska. Państwa ulubione wkłady FriXion są teraz dostępne w opakowaniach w 100% wolnych od plastiku: zrównoważony projekt opakowania zmniejsza ilość plastiku w naszych opakowaniach i chroni planetę.

Więc naprawdę nie ma wymówki, aby nie uzupełniać!

FriXion

Pisz, wymazuj i napisz na nowo tyle razy, ile chcesz!

Długopisy z możliwością
wymiany wkładu

„Nie wyrzucaj pióra do kosza. Wymień wkład.”

Wszystkie pióra kulkowe z żelowym atramentem FriXion możesz używać wielokrotnie. Nie ma potrzeby kupowania nowego produktu  FriXion , kiedy  skończy się w nim tusz. Wymień wkład, a nie długopis! Aby wymienić wkład, wystarczy odkręcić korpus pióra.

Pióra wymazywalne FriXion Ball, FriXion Clicker i FriXion Point są zaprojektowane tak, aby można było wymienić wkład. Ponowne użycie pióra FriXion zmniejsza ilość odpadów plastikowych, emisję CO2 itp., a także pozwala zaoszczędzić pieniądze w porównaniu z zakupem nowego pióra.

Wkłady są dostępne dla wszystkich rozmiarów końcówek Pilot FriXion – cienkich, średnich i szerokich.

Wymazywalny długopis 2 w 1

Niezwykle przydatny, gdy zmienisz zdanie lub popełnisz błąd. Wymaż jednym ruchem gumki. Nie trzeba zaczynać od zera ani wyrywać stron. Twoje teksty będą wyraźne, łatwe do odczytania i wolne od smug, co zapewni czysty efekt i pozwoli zaoszczędzić czas.

Napisz, wymaż, popraw!

Inspiracje

Inspiracje

Często zadawane pytania

Długopisy FriXion

  • Jak działają produkty FriXion?

    Tusz naszych produktów FriXion „wymazuje się” dzięki wyjątkowej technologii termoczułego tuszu firmy PILOT. Gdy chcą Państwo nanieść poprawki na stronie, wystarczy obrócić pióro FriXion i pocierać końcówką gumki FriXion, tak jakby używali Państwo zwykłej gumki do ołówka. Podczas pocierania tusz rozgrzewa się do ponad 60°C i staje się niewidoczny. I odwrotnie, tusz pojawia się ponownie w temperaturze poniżej -10°C.

  • Proszę mi pomóc! Używam długopisów FriXion i mój notatnik / strona jest teraz pusta bez śladu mojej pracy! Co powinienem zrobić?

    Pozostawianie przedmiotów takich jak zeszyty, prace domowe lub papier w pobliżu grzejników, w samochodzie w upalny dzień lub nawet wielokrotne kserowanie stron może wystarczająco podgrzać papier, aby atrament FriXion stał się niewidoczny. Jeśli okaże się, że strona jest pusta, wystarczy włożyć ją na krótki czas do zamrażarki. Nasz termoczuły atrament pojawia się ponownie w temperaturze około -10°C, więc Państwa praca powinna pojawić się ponownie, gdy strony wystarczająco ostygną.

  • Proszę mi pomóc! Zostawiłem moje długopisy FriXion na zewnątrz w upale i teraz już nie działają!

    Podobnie jak atrament znika, gdy kartki są pozostawione w cieple, tak samo może się dziać z atramentem wewnątrz piór FriXion. Jeśli wydaje się, że pióro nie pisze, proszę spróbować przypomnieć sobie, czy pióro nie zostało nadmiernie wystawione na działanie wysokiej temperatury. Jeśli tak, proszę spróbować włożyć pióro do zamrażarki, aż wystarczająco ostygnie. Po wyjęciu pióra z zamrażarki i pozostawieniu go w temperaturze pokojowej, pióro powinno pisać jak nowe.