Długopisy żelowe.

Przybory do pisania PILOT są dobrze znane ze swojej wysokiej jakości wykonania i łatwości użytkowania. Dzięki połączeniu wyjątkowo wysokiego poziomu innowacyjności z dużym zaangażowaniem na skalę przemysłową, PILOT wprowadził kolejne technologie, które całkowicie zmieniły oblicze rynku piśmienniczego.

Długopis żelowy G2 Pilot to kultowy produkt w ofercie i najlepiej sprzedający się produkt z tej kategorii.

G-2

G-2

Absolutny wzorzec

Pilot oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie pisania i innowacje. Długopis z żelowym wkładem G-2 nie stanowi wyjątku od tej reguły.

Produkt pozostawia gładkie i równe linie podczas pisania i co ważne pisze miękko. Funkcjonalność to jego znak rozpoznawczy, ponieważ został wyposażony w mechanizm chowania wkładu, dzięki czemu mamy gwarancję, że tusz nie rozleje się np.: w plecaku. Wyposażony w ergonomiczny, gumowy uchwyt, który idealnie dopasowuję się do dłoni.

Kulka z węglika wolframu

Wszystkie elementy długopisów G-2 zostały zaprojektowane z myślą o trwałości. Kulka z węglika wolframu gwarantuje odporność na zużycie. Dodatkowo korpus długopisów żelowy jest bardzo wytrzymały.

Ekologiczne

Automatyczne długopisy G-2 są wyposażone w wysuwany wkład.

Minimalistyczny design i praktyczność w codziennym użytkowaniu to jego unikatowe cechy.   

Te ekologiczne długopisy są wykonane w 70% z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyłączeniem atramentu i wkładów) i nadają się do ponownego użycia poprzez wymianę wkładu.

31 kolorów

Produkt dostępny w ponad 31 kolorach.

Automatyczny żelowy długopis sprawdzi się podczas odświętnego pisania i pracy twórczej. Bardzo miękki i gęsty tusz żelowy dostępny jest w kolorach neonowych, metalicznych i pastelowych.

Oferta

Gama długopisów Pilot Gel Ink:

G-2 Classic
G-2 Neon
G-2 Metal
G-2 Pastel
B2P Gel
Synergy Point

G-2 Classic

G2 to automatyczny długopis żelowy, który łączy w sobie ciekawy design i zaawansowaną technologię.

Ergonomiczny gumowy uchwyt sprawia, że łatwo trzyma się go w ręku, a końcówka pisząca, wykonana z węglika wolframu, daje gwarancję trwałości i wytrzymałości. Będziesz zachwycony płynnością pisania i intensywnością kolorów.

G-2 Neon

Pracuj, baw się, twórz i podkreślaj dzięki modnym i żywym neonowym kolorom tuszu długopisu G-2 Pilot.

Ten długopis żelowy łączy w sobie wydajność technologiczną i design. Jego ergonomiczny uchwyt ułatwia trzymanie, a wysoce odporna kulka z węglika wolframu zachowuje swój kształt i jest niezwykle wytrzymała. Będą Państwo zachwyceni płynnością tuszu i intensywnością olśniewających neonowych kolorów, które są idealne do tworzenia przyciągających wzrok notatek i podkreślania informacji.

G-2 Metal

Długopis żelowy o wyjątkowym, metalicznym blasku! Jest idealny do ozdabiania kartek okolicznościowych, pocztówek lub pamiętnika.

Ożywi i uatrakcyjni każdą zapisaną powierzchnię, nadając jej osobistego charakteru!

Posiada gumowy, wygodny uchwyt oraz zabezpieczenie przed poplamieniem ubrania. Pisze miękko, pozostawiając gładkie i równe linie.

Zaprojektowany według najwyższych wymogów, aby zapewnić najlepsza jakość pisania w XXI wieku. Posiada wymienny wkład. Dostępny w 6 wyjątkowo intensywnych metalicznych kolorach.

G-2 Pastel

Dodaj odrobinę fantazji do swoich najlepszych wspomnień!

W kolekcji pastelowych G2 znajdziesz wszystkie kolory tęczy, które sprawią, że Twoje albumy ze zdjęciami, listy, koperty i i myśli zapisywane w dzienniku będą jeszcze bardziej ożywione.

Idealny długopis żelowy nawet dla najbardziej wymagających osób. Rusz swoją wyobraźnię. Pomaluj świat!

W 6 pastelowych kolorach (biały, niebieski, żółty, zielony, fioletowy i różowy) do wyboru.

B2P Gel

B2P: From Bottle to pen!

Kiedy butelka wody staje się korpusem chowanego długopisu żelowego. Ekologiczny i wiele, wiele więcej.

W 2021 roku, po raz pierwszy na świecie, nasza gama B2P pójdzie jeszcze dalej w logice „Od butelki do długopisu”, ponieważ będzie zawierać, jako część swojego składu, odpady z tworzyw sztucznych odzyskane z plaż. Ten długopis jest wykonany w 89,8%* z plastikowych butelek pochodzących z recyklingu, z czego 2,5%** to plastik z oceanu pochodzący z recyklingu, co stanowi innowacyjny sposób na wzięcie udziału w walce z zanieczyszczeniem mórz. Mały gest może mieć znaczący wpływ na naszą walkę ze zmianami klimatycznymi!

Obecnie kompensujemy emisję CO2 wszystkich długopisów wyprodukowanych w naszej europejskiej fabryce we Francji (74), wspierając i finansując projekt „banków czystego plastiku oceanicznego” zaproponowany przez Climate Partner.

*Materiał pochodzący z recyklingu, głównie z plastikowych butelek (z wyłączeniem części wymiennych)

** Sztywny plastik odzyskany z oceanu, plaż, rzek, jezior, brzegów rzek i dróg wodnych.

Synergy Point

Proszę wypróbować nasz długopis Pilot Synergy i poczuć doskonały dotyk pisania!

Długopis z cienką końcówką, ale wciąż bardzo gładki. Sekret jego gładkości tkwi w idealnym dopasowaniu innowacyjnej końcówki do tuszu. Kulka toczy się równomiernie dzięki licznym wgłębieniom, które zapobiegają tarciu o papier i zapewniają jedwabiste wrażenia podczas pisania. Duża pojemność tuszu wewnątrz końcówki umożliwia staranne pociągnięcie od samego początku. Wytrzymała końcówka odpowiednia dla osób, które mają silny nacisk podczas pisania.

Długopis żelowy Pilot Synergy Piont wykorzystuje niezawodny tusz pigmentowy, który jest odporny na działanie wody i światła, idealny do ważnych dokumentów.

Długopis Pilot G-2 – Oryginał od 1997 roku

Klasyczne: czarne, niebieskie, czerwone i zielone długopisy G-2 ze średnią końcówką są wykonane w co najmniej 70% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu (z wyłączeniem wkładów i opakowań produktów), aby pomóc chronić naszą planetę.
Inspiracje

Inspiracje