Cienkopisy z płynnym atramentem.

Przybory do pisania PILOT są dobrze znane ze swojej wysokiej jakości wykonania i łatwości użytkowania.

Łącząc wyjątkowo wysoki poziom innowacyjności z silnym zaangażowaniem przemysłowym, PILOT wprowadzał na rynek kolejne technologie, które całkowicie zmieniły oblicze rynku piśmienniczego.

Hi-Tecpoint

Hi-Tecpoint zapewnia ultraprecyzyjne linie i wysoki komfort pisania.

Cienkopis V5/V7 jest doskonałym przykładem takiego połączenia produktów.

W ciągu dwóch dekad cienkopis kulkowy V5 Hi- Tecpoint z płynnym atramentem stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów  na rynku.

Do dziś pozostaje punktem odniesienia na rynku. Unikalna końcówka Hi- Tecpoint zapewnia precyzyjne ślad czystego, płynnego atramentu, zapewniając jasny i gęsty kolor, podczas kiedy system regulacji atramentu utrzymuje stały przepływ aż do ostatniej kropli.

Dzięki przezroczystemu okienku znajdującemu się na korpusie cienkopisu Pilot możesz w każdej chwili sprawdzić poziom atramentu.

Punkt odniesienia w dziedzinie komfortowego pisania.

Kulki z węglika wolframu

Stop ten to jeden z sekretów jakości PILOTA. Skutecznie przeciwdziała odkształceniom spowodowanym uderzeniami lub upuszczeniem. Kulka zachowuje swój okrągły kształt, a linia pozostaje precyzyjna, regularna i pozbawiona plam i wycieków.

Kula obraca się z prędkością od 4 do 5000 obrotów na minutę. Ten obrót powoduje efekt cieplny, który sprawia, że atrament jest jeszcze bardziej płynny. Kula osadzona jest w obudowie ze stali nierdzewnej.

Tecpoint

Wprowadzona na rynek w 1984 roku mikrokulka osadzona w 3 lub 4 wgłębieniach na końcu Hi- Tecpoint została opatentowana wyłącznie przez firmę Pilot.

W przeciwieństwie do nieskoncentrowanych kulek, technologia ta umożliwia swobodniejszy przepływ atramentu i poprawia rotację kulki, zapewniając bardziej płynny efekt. Rezultatem są precyzyjne linie i wyjątkowy komfort pisania.

Regulator atramentu

Pilot Hi- Tecpoint V5 V7 wyposażone są w rewolucyjny system regulacji płynnego atramentu, który zapewnia doskonale kontrolowany i natychmiastowy przepływ atramentu, a także nasycone i trwałe kolory .

Dzięki tymczasowemu magazynowaniu nadmiaru atramentu w membranach o różnej grubości regulator atramentu pozwala kontrolować dopływ atramentu do stalówki, a tym samym regulować równomierny przepływ atramentu przez cały okres użytkowania pióra.

Systemu ATT

Najnowocześniejszą technologią zastosowaną w skuwce jest genialna sprężyna, która dopasowuje się do końcówki, zapewniając całkowitą szczelność.

System ten gwarantuje gotowość pióra do użycia i likwiduje problemy związane z wyciekaniem czy trudnym zagruntowaniem atramentu.

Oferta

Długopisy z płynnym Oferta

Hi-Tecpoint
V5
Hi-Tecpoint
V7
Cartridge system
V5
Cartridge system
V7
V-pen
Hi-Tecpoint
V10 RT
Greenball
Hi-Tecpoint
V7 Grip
V-Board Master
Spotliter

V5

Hi-Tecpoint

Cienkopis kulkowy V5 to bestseller, który sprzedawany jest już od 1984 roku!

Posiada obudowę w kolorze atramentu z okienkiem pozwalającym na kontrolę zużycia tuszu i bezpieczną wentylowaną skuwkę z metalowym klipem. Będziesz zachwycony precyzją i płynnością, z jaką pisze V5.

V7

Hi-Tecpoint

Cienkopis kulkowy V7 to bestseller, który sprzedawany jest już od 1984 roku!

Posiada obudowę w kolorze atramentu z okienkiem pozwalającym na kontrolę zużycia tuszu i bezpieczną wentylowaną skuwkę z metalowym klipem. Będziesz zachwycony precyzją i płynnością, z jaką pisze V7.

V5

Cartridge system

Pierwszy cienkopis z wymiennymi nabojami!

Legendarna precyzja cienkopisów V5 i V7 zamknięta w jeszcze bardziej ekonomicznym opakowaniu. Posiada obudowę w kolorze atramentu, z okienkiem pozwalającym na kontrolę zużycia tuszu i igłową końcówkę. Jest produktem ekologicznym, idealnym również dla osób leworęcznych. Razem możemy coś zmienić i pomóc oszczędzać zasoby naszej planety.

Produkując Hi-Tecpoint V5 Refillable Pióro kulkowe z płynnym tuszem z tworzywa pochodzącego z recyklingu, Pilot zmniejsza ślad węglowy w porównaniu z takim samym długopisem nie wyprodukowanym z plastiku pochodzącego z recyklingu. Dodatkowo, uzupełniając wkład co najmniej 3 razy, równoważysz również emisję dwutlenku węgla.

Szacuje się, że od momentu wyprodukowania, do końca okresu użytkowania produktu, zakup długopisu Begreen i jego 3-krotne ponowne napełnienie, zmniejsza całkowity wpływ na środowisko o -81%** w porównaniu z zakupem dodatkowych 3 nowych długopisów. Mały gest może znacząco zmienić naszą walkę ze zmianami klimatycznymi!

V7

Cartridge system

Pierwszy cienkopis z wymiennymi nabojami!

Legendarna precyzja cienkopisów V5 i V7 zamknięta w jeszcze bardziej ekonomicznym opakowaniu.

Posiada obudowę w kolorze atramentu, z okienkiem pozwalającym na kontrolę zużycia tuszu i igłową końcówkę. Jest produktem ekologicznym, idealnym również dla osób leworęcznych. Razem możemy coś zmienić i pomóc oszczędzać zasoby naszej planety. Produkując Hi-Tecpoint V7 Refillable Pióro kulkowe z płynnym tuszem z tworzywa pochodzącego z recyklingu, Pilot zmniejsza ślad węglowy w porównaniu z takim samym długopisem nie wyprodukowanym z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Dodatkowo, uzupełniając wkład co najmniej 3 razy, równoważysz również emisję dwutlenku węgla. Szacuje się, że od momentu wyprodukowania, do końca okresu użytkowania produktu, zakup długopisu Begreen i jego 3-krotne ponowne napełnienie, zmniejsza całkowity wpływ na środowisko o -81%** w porównaniu z zakupem dodatkowych 3 nowych długopisów. Mały gest może znacząco zmienić naszą walkę ze zmianami klimatycznymi!

V-pen

Pióro V-PEN firmy Pilot łączy w sobie komfort i wygodę pióra kulkowego z precyzyjnym pociągnięciem pióra wiecznego.

Koniec z niechlujnymi nabojami i bibułkami: pióro V-PEN jest jednorazowe, a atrament jest już załadowany bezpośrednio do korpusu, wraz z okienkiem podglądu, dzięki czemu można zobaczyć, ile atramentu pozostało.

Pióro V-PEN jest idealne jako pierwsze pióro dla osób uczących się pisać atramentem, ponieważ w przypadku popełnienia błędu atrament jest wymazywany za pomocą standardowych wymazywaczy atramentu.

Pióro V-PEN jest również idealne dla osób leworęcznych, dzięki zaokrąglonej stalówce, więc naprawdę nigdy nie było lepszego czasu na ponowne odkrycie sztuki pisania piórem wiecznym! Dostępne w wielu modnych i wyróżniających się kolorach.

Stalówka 0,58 mm zapewnia średnią linię.

V10 RT

Hi-Tecpoint

V10 RT to wysuwana i napełniana wersja pióra Hi-Tecpoint z serii V.

Idealny instrument piśmienny dla tych, którzy lubią większą szerokość pociągnięcia. Jego wysoce odporna kulka z węglika wolframu zachowuje swój kształt i jest niezwykle wytrzymała. Będą Państwo zachwyceni precyzją skoku, długą żywotnością i prostym, eleganckim designem. Ergonomiczny uchwyt V10 RT zapewnia doskonały komfort pisania.

Greenball

Greenball to ekologiczne pióro kulkowe z wymiennym wkładem.

Posiada końcówkę piszącą wykonaną z węglika wolftramu. Pokochasz płynność, z jaką pisze pióro, jego trwałość i prosty a zarazem nowoczesny design. Greenball należy do serii produktów Begreen.

Razem możemy coś zmienić i pomóc oszczędzać zasoby naszej planety.

Produkując Greenball Pióro kulkowe z płynnym tuszem z tworzywa pochodzącego z recyklingu, Pilot zmniejsza ślad węglowy w porównaniu z takim samym długopisem nie wyprodukowanym z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Dodatkowo, uzupełniając wkład co najmniej 3 razy, równoważysz również emisję dwutlenku węgla.

Szacuje się, że od momentu wyprodukowania, do końca okresu użytkowania produktu, zakup długopisu Begreen i jego 3-krotne ponowne napełnienie, zmniejsza całkowity wpływ na środowisko o -78%** w porównaniu z zakupem dodatkowych 3 nowych długopisów. Mały gest może znacząco zmienić naszą walkę ze zmianami klimatycznymi!

V7 Grip

Hi-Tecpoint

V7 Grip to pióro kulkowe na płynny atrament z regulatorem zapewniającym doskonały przepływ atramentu. Jego wysoce odporna kulka z węglika wolframu zachowuje swój kształt i jest niezwykle wytrzymała.

Będą Państwo zachwyceni precyzją pociągnięcia V7 Grip, trwałością tuszu, eleganckim wzornictwem i ergonomicznym uchwytem.

V-Board Master

V-BOARD MASTER to innowacyjny marker do tablic z płynnym tuszem, który można ponownie napełniać.

Nowy system nawadniania tuszu umożliwia natychmiastowe pisanie bez wstrząsania lub pompowania, a także stały przepływ tuszu: nie ma już markera, który pisze coraz mniej, im częściej jest używany!

Będą Państwo zachwyceni intensywnością i jasnością kolorów V-BOARD MASTER. Ten marker jest częścią serii Begreen, wyprodukowanej z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Razem możemy coś zmienić i pomóc oszczędzać zasoby naszej planety. Produkując marker Begreen V-Board Master z plastiku pochodzącego z recyklingu, Pilot zmniejsza ślad węglowy długopisu w porównaniu do tego samego długopisu wyprodukowanego bez plastiku pochodzącego z recyklingu.

Ale na tym nie koniec – napełniając go co najmniej 3 razy, zrekompensują Państwo również emisję dwutlenku węgla.

Szacuje się, że zakup tego długopisu Begreen i napełnienie go 3 razy zmniejsza całkowity wpływ długopisu na środowisko o -75%** w porównaniu z zakupem dodatkowych 3 nowych długopisów.

Mały gest może mieć znaczący wpływ na naszą walkę ze zmianami klimatycznymi!

Spotliter

SPOTLITER VW od Pilot to yin yang funkcjonalności i świadomości ekologicznej

SPOTLITER VW posiada dwa fluorescencyjne kolory w jednym niesamowitym długopisie, pozwalając Państwu rozróżnić podkreślenia i jednocześnie pomagając chronić środowisko!

SPOTLITER VW jest świetny do szkoły, idealny do college’u, genialny na uniwersytet i wspaniały w miejscu pracy.

Końcówka dłutowa 3,6 mm zapewnia szerokość linii 3,3 mm na obu końcach.

Hi-Tecpoint zapewniający ultraprecyzyjne linie i wysoki komfort pisania.

Inspiracje

Inspiracje

Inne produkty

Produkt na każdą potrzebę