Co nowego ?

NOWOŚĆ : FriXion Zone

Odkryj nowe długopisy wymazywalne premium Frixion z opatentowanym wymazywalnym tuszem wrażliwym na temperaturę.

Produkty Pilot FriXion zapewniają nieporównywalną wydajność pisania.

Nowe automatyczne produkty z serii Frixion Zone zostały zaprojektowane w oparciu o najnowsze technologie. Posiadają możliwość wymiany wkładów.

Dostępne w 4 kolorach obudowy, z pewnością znajdziesz odpowiedni Frixion Zone, który będzie towarzyszyć Ci zawsze, gdziekolwiek będziesz.

O marce Pilot

Od ponad 100 lat PILOT dostarcza najwyższej jakości długopisy i innowacyjne rozwiązania, dzięki którym maksymalnie wykorzystasz swój charakter pisma i osiągniesz to, co najważniejsze.

Dziś ekrany i smartfony są integralną częścią naszego codziennego życia, ale odręczne  pisanie nadal sprawia, że uruchamiamy komórki naszego mózgu, które odpowiedzialne są za kreatywne i abstrakcyjne myślenie.

Bardziej niż kiedykolwiek misją Pilota jest „

„Wspieraj pisanie odręczne, zapraszając wszystkich do pisania swojego świata. 

Zrównoważony rozwój

Pisz więcej, zużywając mniej

W PILOT stale wprowadzamy innowacje, aby nasze długopisy były coraz bardziej przyjazne dla środowiska. Dlatego wszystkie nasze działania skłaniają nas do PISANIA WIĘCEJ, ZUŻYWAJĄC MNIEJ, mając na celu zmniejszenie wpływu naszej produkcji na środowisko przy jednoczesnym zachowaniu naszych standardów jakości i innowacyjności.

Dumni z tych kamieni milowych, kontynuujemy nasze wysiłki poprzez plan działania oparty na 4 podstawowych filarach: naszych 4R.

  • Ogranicz odpady
  • Wykorzystaj ponownie
  • Wymień wkład
  • Oddaj do recyklingu