Doskonałe tusze

Na przestrzeni wielu lat PILOT opracował szeroki wachlarz wyjątkowych i charakterystycznych atramentów. Dzięki swojemu know-how w dziedzinie inżynierii chemicznej oraz ogromnym inwestycjom, pozwalającym przeprowadzić badania, firma opracowała 5 głównych technologii atramentowych, stanowiących dziś istotny element rynku materiałów piśmiennych.
Tusz Metamo

Tusz "Metamo"

To tusz nowej generacji, który zmienia barwę w zależności od temperatury. Kolor staje się transparentny po podgrzaniu do ustalonej temperatury 60°C. Pierwotną barwę można następnie przywrócić odpowiednio ochładzając tusz (temperatura -10°C). Zmiany kolorów można uzyskiwać wielokrotnie.

Istotne jest, aby po użyciu serii produktów Frixion na dokumentach trzymać je daleko od urządzeń wytwarzającym ciepło. Dokumentów takich nie można również wystawiać na działanie promieni słonecznych. Utracone dane odzyskać możemy przez włożenie kartki do zamrażarki. Nie jest zalecane używanie produktów z tuszem metamo do wypisywania oficjalnych dokumentów.

Aby znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące piór FriXion, zapraszamy do naszego “FAQ”.

Zobacz całą gamę produktów FriXion, wykorzystujących tusz Metamo.

Zaawansowany tusz olejowy

Zaawansowany tusz olejowy

Zaawansowany tusz olejowy najnowocześniejszej generacji jest współczesną wersją tuszu stałego. Charakteryzuje się delikatnością i płynnością, pozwala pisać szybko i wygodnie, spełniając optymalnie współczesne wymagania. Odporny na trudne warunki zewnętrzne, wodoodporny, nieścieralny, oferuje niezmierną lekkość pisania na każdym rodzaju papieru. Zobacz całą gamę produktów z tuszem olejowym.

Płynny tusz

Płynny tusz

Tusz ten charakteryzuje się płynnością, gęstością i jaskrawością. Dzięki systemowi dozowania wypływa do ostatniej kropli, zachowując przy tym niezmienioną jakość pisma. Błyskawicznie zasycha. Zobacz całą gamę produktów z płynnym tuszem.

Gel Ink

Tusz żelowy

Żel można umieścić pomiędzy tuszem stałym i płynnym. Doskonały tusz żelowy to osiągnięcie, które nadaje nowy wymiar pisaniu. Pozostawia gładkie, równe linie. Dzięki swojej unikalnej konsystencji zapewnia niezmierną miękkość i jedwabistość pisania, daje efekt pisania piórem. PILOT dysponuje jednym z najszerszych asortymentów kolorów, obejmującym 24 barwy jaskrawe, metaliczne i pastelowe. Zobacz całą gamę produktów z tuszem żelowym.

Rozejrzyj się