Begreen: seria produktów wykonanych z przetworzonych materiałów

Begreen range

PILOT wykorzystuje swoją filozofią w produkcji biznesie. Mając świadomość, że przyszłość zależy od nas, wykorzystując doświadczenie firmy, zdecydowaliśmy się stworzyć pierwszą gamę produktów wykonanych z przetworzonych materiałów: Begreen.

Begreen, jest pomysłem na stworzenie nowych, bardziej pozytywnych dróg dla rozwoju naszej planety.

Begreen, to pierwsza gama produktów wykonanych z przetworzonego plastik. Proces jest ten jest częścią rozszerzenia certyfikatu środowiskowego dla naszych europejskich i japońskich fabryk.

Jakie korzyści dla środowiska niesiemy ?

Przez używanie przetworzonego plastiku, Pilot zużywa mnie oleju, a co za tym idzie przyczynia się do ochrony zasobów naturalnych.

Wyobraź sobie : jeśli wszystkie długopisy produkowane w krajach europejskich w jednym roku byłyby wykonane z przetworzonego plastiku, pozwoliłoby to nam zaoszczędzić co najmniej 78000 ton plastiku, co stanowi ekwiwalent :

  • Plastikowej kostrki wielkości 30-piętrowego budynku,
  • Miesięcznego zużycia paliwa przez wszystki samochody jeżdzące po Paryżu.

Ponadto użycie wymiennych wkładów minimalizuje zużycie plastiku. Nie wyrzucaj wieć obudowy i skuwki, gdyż są one największą plastikową częścią długopisu :

  • 80% naszych długopisów posiada wymienny wkład.

Przez tego typu zachowania wszyscy możemy przyczynić się do ochrony środowiska.

Ekologia nie zwalnia nas oczywiście z gwarancji jakośći, technologii i odpowiedniego wyglądu zewnętrznego produktu. Ten typ produkcji jest bardziej wymagający i kosztowny od standardowego, jednak zdecydowaliśmy się sprzedawać produkty serii Begreen w tej samej cenie, co ich odpowiedniki z serii tradycyjnej.

Seria Begreen jest duża i zróżnicowana wystarczająco, by każdy znalazł coś dla siebie.

Odkryj naszą aktualną kolekcję Begreen.

Rozejrzyj się